starożytni kosmici


zjawiska paranormalneprzepowiednieprzekręty społeczneteorie spiskowe

Scenariusz masakry zakończonej w Smoleńsku

Kłamstwo katastrofy pod Smoleńskiem rozszerzyło się do tego stopnia, że obecna władza utożsamia się z faktami ujętymi w filmie. Powtarzane kłamstwo z czasem staje się prawdą, a film dopełnia pełnię profesjonalizmu kłamstwa.
>> Czytaj więcej  


Obeliski i piramidy to starożytna sieć energetyczna na Ziemi

Jako jedyni zdradzamy sekret Piramid i Obelisków. Zobacz jak one działają i jak się je aktywuje! Ujawniamy tajne przedsięwzięcie Nicola Tesli.
>> Czytaj więcej  


Rosjanie zdradzają Światu sekrety katastrofy smoleńskiej!

W Smoleńsku rozbito pusty Tupolew, a cała akcja rozegrała się na Litwie? Media publiczne usuwają wiadomości o tym, że Samolot należący do UE zostaje porwany w dniu 9.04.2010 r. Jak się później okazuje tym samolotem podążał Lech Kaczyński z Litwy. Po godzinie 16:00 czasu rosyjskiego publikowana jest już śmierć Prezydenta Polski. Zobacz wstrząsające materiały z dni 8, 9 i 10.04.2010 r.
>> Czytaj więcej  


Snajperzy strzelający do ludzi to najemnicy liderów Majdanu.

Rosja ujawnia tajne rozmowy polityków Unii Europejskiej z jakich to wynika, że snajperzy jacy strzelali do ludzi na Majdanie byli najemnikami przywódców Majdanu. Posłuchaj sam wstrząsający materiał telefoniczny jakiego prawdziwość potwierdza Ministerstwo Spraw Zagranicznych Estonii. Unia chciała wrobić Wiktora Janukowicza by przejąć Ukrainę? Putin niebawem opublikuje kolejne nagrania!
>> Czytaj więcej  

NASTĘPNA STRONA >>
stat4u